Internet

WIFI Mini

300,- Kč měsíčně – připojení rychlostí až 10 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 5 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné využití internetu, pro nerušenou telefonickou a video komunikaci prostřednictvím Skype. Můžete sledovat online video ve vysoké kvalitě, sledovat internetovou televizi (IPTV), hraní jednoduchých online her. Soubor o velikosti 1GB stáhnete za cca 15 min, pokud nebude využívána i jiná služba.

WIFI Matrix

390,- Kč měsíčně – připojení rychlostí až 16 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 8 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné využití internetu, pro nerušenou telefonickou a video komunikaci prostřednictvím Skype, sledovat online video ve vysoké kvalitě, streamovat videa, sledovat IPTV, využívat sledování kamerových systémů, hraní online her. Tyto služby nelze provozovat najednou. Soubor o velikosti 1GB stáhnete za cca 10 min, pokud nebude využívána i jiná služba.

WIFI Maxi

550,- Kč  měsíčně – připojení rychlostí až 20 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 10 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné využití internetu, pro nerušenou telefonickou a video komunikaci prostřednictvím Skype, sledovat online video ve vysoké kvalitě, streamovat videa ve vysoké kvalitě, sledovat IPTV, využívat sledování kamerových systémů, hraní náročnějších online her. Soubor o velikosti 1GB stáhnete za cca 7 min, pokud nebude využívána i jiná služba.

WIFI Senior/ZTP

190,- Kč – měsíčně – připojení rychlostí až 8 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 3 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné prohlížení internetu, posílání e-mailů, pro telefonickou komunikaci prostřednictvím Skype (bez videa), sledovat online videa v nižší kvalitě, poslouchat online rádia, v nižší kvalitě sledovat IPTV. Soubor o velikosti 100MB stáhnete za 5 min.

WIFI Individual

rychlost připojení a měsíční paušál stanovujeme individuálně, bez omezení přenesených dat

Nenašli jste se? Zavolejte nám, my si Vás najdeme!

Cena za zařízení se pohybuje okolo 2.000 Kč a záleží na vzdálenosti od našich přístupových bodů. Cenu připojení Vám vždy sdělíme při prvním měření, které je samozřejmě zdarma. Při novém připojení k internetu platíte pouze cenu zařízení a materiálu, práci nechejte na nás. Máte své zařízení? Pak za aktivaci a připojení neplatíte.

Používáme pouze kvalitní technologie v pásmu 5GHz a 10GHz. Mějte prosím na paměti, že cena zařízení se může lišit dle délky bezdrátového spoje. („Délkou“ myslíme 10 a více km od našeho AP)

Pro zákaznické kontrolní měření aktuální rychlosti připojení doporučujeme bezplatný nástroj na www.speedtest.net. Za relevantní zákaznické měření rychlosti se považuje měření přímo za koncovým zařízením poskytovatele a to pouze při připojení kabelem, nikoliv bezdrátově.