Internet

Při novém připojení k internetu platíte pouze cenu zařízení a materiálu, práci nechejte na nás. Máte své zařízení? Pak za aktivaci a připojení neplatíte ani ň 🙂

Cena zařízení se pohybuje běžně okolo 2.000 Kč. Ale pokud bydlíte skoro na samotě bez lesa (jako my), bude možná cena zařízení o chlup vyšší, záleží na vzdálenosti od našich přístupových bodů. Cenu připojení Vám vždy sdělíme při prvním měření, které je samozřejmě zdarma.

Nemusíte platit celý rok. U všech tarifů si můžete zvolit, v jaké měsíce v roce je budete využívat. Je to na Vás. Je přece nesmysl platit připojení, když ho nevyužíváte.
Neomezujeme Vámi stažené množství dat, připojíme vás bez datového limitu!

300,- Kč měsíčně – připojení rychlostí až 10 Mbit/s, bez omezení přenesených dat

Přecházíte od jiného poskytovatele? Po dobu výpovědní doby nám neplatíte měsíční paušál a jestli si budete přát, vyřídíme za vás zdarma výpověď. Maximální výpovědní lhůta, kdy neplatíte měsíční paušál, je 1 měsíc. 

Další poplatky?

  • Používáme pouze kvalitní technologie v pásmu 5GHz a 10GHz. Mějte prosím na paměti, že cena zařízení se může lišit dle délky bezdrátového spoje. („Délkou“ myslíme 10 a více km od našeho AP)
  • Aktivace, konfigurace a další práce s dopravou je a bude vždy ZDARMA!
  • Potřebujete servis PC? Není problém. Zde najdete ceny servisních prací.